UWAGA CHALLENGE!!

Dla Twojego ZZ!

Pokażcie, że jesteście zgrani !

Zasady:

1. Zadanie polega na przełożeniu koszulki poprzez wszystkich członków ZZ (zastępowi, przyboczni i drużynowy) tak jak na filmie.
  2. Koszulka musi przejść przez 5 osób (jeśli jest mniej to ten z początku biegnie na koniec). Można poprosić osobę spoza ZZ do mierzenia czasu i kręcenia widowiska.
  3. Zadanie zaczyna się w momencie kiedy osoba pierwsza ma już założoną koszulkę, stoi wyprostowana i mówi głośno „START”, wtedy stoperowy włącza licznik czasowy. Zatrzymuje go dopiero wtedy, kiedy koszulka znajdzie się na ostatnim (piątym zawodniku) a ten staje wyprostowany i mówi głośno „STOP”. Stoperowy zatrzymuje czas.
  4. Licznik czasu musi być widoczny na filmiku.
  5. Przesyłamy filmik na sekretarz.pw@zhr.pl
  6. Wyzwanie rozpoczyna się dzisaj, kończy 13 czerwca o 23.59 (decyduje godzina przysłania maila)
  7. Dla zwycięzkiego ZZ nagroda niespodzianka – zostanie wręczona na apelu otwierającym zlot.
  8. Podejmijcie wyzwanie i niech wygra szybszy! POWODZENIA!!

W naszej szkole jest inspirująco😂

Opublikowany przez Salezjan Ostróda Środa, 29 maja 2019